sklep-zoologiczno-wedkarski


Sklep zoologiczno-wędkarski "Kama" posiada w swoim asortymencie pełną gamę artykułów do naszych zwierzątek domowych. Kazdy właściciel psa, kota, kanarka czy chomika znajdzie coś dla swojego pupilka.

A jeśli koś chce dopiero sprawić sobie lub komuś bliskiemu jakieś zwierzątko to też dobrze trafił. Są tu ryby, papugi, żółwie, myszy, króliki i wiele innych.

Oczywiście można kupić wszystkie potrzebne do ich hodowli akcesoria. Każdy kupujący może liczyć na fachowe doradztwo w tym zakresie.

A z punktu widzenia wedkarza to prawdziwe "el dorado". Każdy wędkarz znajdzie tu coś dla siebie.

Jest sprzęt dla poczatkujących, zaawansowanych, wyspecjalizowanych i oczywiście dla zawodników-spławikowców.

Jest duży wybór kołowrotków, wędzisk różnego typu. Począwszy od wędek uniwersalnych z przelotkami, przez wędki matchowe, spiningi, karpiówki,morskie, feedery i baty.

Spiningiści oprócz wędek spiningowych mogą zaopatrzyć się w całą gamę przynęt spiningowych. Od wszelkiego rozmiaru i koloru kopyt, twisterów, paproszków okoniowych, poprzez wahadłówki i obrotówki na wielkie drapieżniki.

Nowa seria kołowrotków firmy PEZON&MICHEL i GUNKI firmy znanej z rewelacyjnych przynęt spiningowych, które również w bardzo konkurencyjnych cenach oferujemy w naszym sklepie. W sklepie można też nabyć nową serię spiningów firmy GUNKI. (POLECAMY!!!)

Dla karpiarzy są kije o różnej akcji. Są też różne rodzaje kulek pływających i tonących firmy Tandem Baits.

 

 

Jest też pelet, przynęty roślinne i różnego rodzaju dipy i boostery.

 Dla wędkarza gruntowego też coś się znajdzie. Są sygnalizatory brań oraz różnego rodzaju koszyczki zanętowe i sprężyny z rurkami antysplątaniowymi lub bez, ciężarki z krętlikiem lub na rurce, koszyczki do metody.

Wybór spławików zadowoli każdego. Są spławiki do odległościówki, na wody stojące i na kanały, a nawet tzw dyski na rzeki. Wybredny zawodnik też zaspokoi swoją potrzebę kupna delikatnych i czułych spławików na bata i do zestawu skróconego m.in. firmy Milo, Sensas.

Asortyment zanęt i dodatków zanetowych może doprowadzić niejednego wędkarza o zawrót głowy. Są zanety do feedera, na karasia, karpia, leszcza ,itp.

NOWOŚĆ! Zanęty do coraz bardziej popularnej METHODY, która rewelacyjnie sprawdza się na większości łowisk nie tylko komercyjnych. W ofercie znalazły się 2 rodzaje zanęty na wody stojące i 3 na wody bieżące.

Proponujemy także mini pellety w pieciu różnych smakach i trzech wielkościach, (4mm,6mm, 8mm), które dzięki krótkiemu czasowi rozpuszczania mogą szybciej zwabić żerujące ryby lub wzbogacić różne mieszanki. 

Większość zawodników znajdzie tu też coś dla siebie. Na półkach jest dużo mieszanek najlepszych firm: Sensasa, Marcela van den Eynde, Lorpio, Mondiala, Trapera i B. Bruda

 

 Oczywiście jest całe mnóstwo dodatków, które poprawią każdą zanętę. Mączki piernikowe, konopie, chlebki fluo i inne niezbedne do zaodniczej rywalizacji.

W sklepie można kupić pełną gamę glin i dodatków firmy Górek i Matchpro. Zaczynając na ziemi bełchatowskiej przez gliny typu "terre de somme", argile po rzeczne i gliny typu "double". Szeroki wybór collerów, bentonitu i minerałów oraz barwników.

Każdy skompletuje tutaj swój sprzęt. Są podbieraki, siatki na ryby, żyłki, haczyki, sruciny ołowiane, a nawet uchwyty do wioseł.

 

 

Przez cały rok można tu nabyć białe robaki, pinkę i czerwone robaki (świeża dostawa zawsze w czwartek). W przypadku chęci zakupu większej ilosci robaków należy złożyć zamówienie kilka dni wcześniej- szczególnie jesli chodzi o jokersa i ochotkę haczykową.

Kto bedzie miał szczęscie, to może trafić w sklepie na pana Darka (zdjęcie poniżej) - zawodnika z wieloletnim stażem, mistrza okregu leszczyńskiego i uczestnika Mistrzostw Polski, który bardzo chetnie udziela porad.